Loading...


4TECH zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie gospodarką remontową w przedsiębiorstwie. Nasz system CMMS plan9000.net doskonale integruje się z innymi systemami wspomagającymi zarządzanie przedsiębiorstwem, dlatego bardzo cenimy sobie współpracę z naszymi partnerami. Dzięki wspólnej pracy możemy stworzyć oprogramowanie całkowicie zaspokajające potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do naszych Partnerów należą:

Logo BPSC

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych

Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagających zarządzanie klasy ERP/MRPII. Sztandarowym produktem BPSC jest w pełni zintegrowany pakiet klasy ERP/MRPII - Impuls EVO 1.4. System należy obecnie do wiodących rozwiązań na polskim rynku ERP. Korzysta z niego już ponad 700 przedsiębiorstw, reprezentujących różne branże gospodarki.

Logo Fellowmind

Fellowmind

Dostawca usług i technologii informatycznych dla optymalizacji biznesu. Obszary działalności Fellowmind to: wdrażanie systemów wspierających zarządzanie, projektowanie i tworzenie systemów dedykowanych oraz projektowanie i realizacja infrastruktury sprzętowo – systemowej.

Logo Simple

Simple

Producent systemów informatycznych (m.in. ERP, CRM) do wspomagania zarządzaniem personelem, kontroli finansów, optymalizacji produkcji oraz rozliczania projektów. Firma świadczy również usługi związane z tworzeniem na zlecenie dedykowanego oprogramowania.

Logo Eurocim

Eurocim

Producent i dostawca systemów informatycznych m.in. oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (klasy ERP), produkcją, oprogramowanie wspomagające udział w przetargach.
logo Nexus

Nexus Polska

Firma zajmuje się przede wszystkim wdrażaniem systemu do kompleksowej obsługi szpitali, składającego się z dwóch zintegrowanych części usprawniająch zarządzanie oraz lokalizację personelu, pacjentów i wyposażenia szpitalnego.

4Tech

"projektowanie, opracowywanie i wdrażanie systemów informatycznych w zakresie: gospodarka remontowa, utrzymanie ruchu, wspomaganie systemów jakości"

Tel.: +48 22 882 54 56

Adres email
Adres plan9000.net

Oferta