Loading...
Pomiar jakośćiowy pracownika utrzymania ruchu

Naszą misją jest: „Dostarczanie niezawodnych i efektywnych rozwiązań informatycznych, spełniających oczekiwania naszych klientów”.

Misja i polityka jakości

4TECH kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość swojego produktu oraz świadczonych usług. Wobec coraz bardziej surowych wymagań klientów oraz rosnącej w siłę konkurencji, staramy się utrzymywać i doskonalić jakość naszego oprogramowania. Zmierzamy do uzyskania trwałego zaufania naszych klientów i zapewnienia im towaru wysokiej jakości tak, aby stać się dla obecnych i przyszłych klientów wiarygodnym partnerem.


Wdrożony w 4TECH system zapewnienia jakości pozwala na lepsze sterowanie wszystkimi etapami cyklu produkcyjnego w celu umocnienia zaufania naszych klientów do produkowanego przez nas oprogramowania oraz zmniejszenia kosztów braku jakości. Sprostanie obecnym i przyszłym wymaganiom oraz potrzebom klienta to nasz pierwszoplanowy cel realizowany przez wysoko wykwalifikowany personel mający do dyspozycji najnowsze osiągnięcia nauki i techniki. Bardzo duży nacisk kładziemy na rozpoznawanie i zaspokajanie obecnych i przyszłych potrzeb klienta biorąc pod uwagę zmieniające się uwarunkowania zarówno gospodarcze, jak i prawne.


Deklarujemy, że zapewnimy niezbędne środki konieczne do wdrożenia i optymalizacji systemu jakości w interesie klientów i pracowników spółki. Przy naszym poparciu wszyscy pracownicy 4TECH mają za zadanie uczynić system zapewnienia jakości optymalnym w najkrótszym terminie.

Wdrażając i utrzymując system jakości według normy PN-EN ISO 9001: 2015. Firma potwierdzać będzie wiarygodność podejmowanych działań i uzyskiwanie w efekcie zamierzonych rezultatów.


4Tech

"projektowanie, opracowywanie i wdrażanie systemów informatycznych w zakresie: gospodarka remontowa, utrzymanie ruchu, wspomaganie systemów jakości"

Tel.: +48 22 882 54 56

Adres email
Adres plan9000.net

Oferta