Loading...

Partnerzy

Współpraca z partnerami

4TECH zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie gospodarką remontową w przedsiębiorstwie. Nasz system CMMS plan9000.net doskonale integruje się z innymi systemami wspomagającymi zarządzanie przedsiębiorstwem, dlatego bardzo cenimy sobie współpracę z naszymi partnerami. Dzięki wspólnej pracy możemy stworzyć oprogramowanie całkowicie zaspokajające potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Do naszych Partnerów należą:

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych

specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagających zarządzanie klasy ERP/MRPII. Sztandarowym produktem BPSC jest w pełni zintegrowany pakiet klasy ERP/MRPII - Impuls 5. System należy obecnie do wiodących rozwiązań na polskim rynku ERP. Korzysta z niego już ponad 450 przedsiębiorstw reprezentujących różne branże gospodarki.

Bonair

Dostawca usług i technologii informatycznych dla optymalizacji biznesu. Obszary działalności Bonair to: wdrażanie systemów wspierających zarządzanie, projektowanie i tworzenie systemów dedykowanych oraz projektowanie i realizacja infrastruktury sprzętowo – systemowej.

Simple

Producent rozwiązań klasy ERP, które sprawdziły się w wielu zróżnicowanych branżach.

Eurocim

producent i dostawca systemów informatycznych m.in. oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (klasy ERP), produkcją, oprogramowanie wspomagające udział w przetargach.




Nexus Polska

Firma zajmuje się przede wszystkim wdrażaniem systemu do kompleksowej obsługi szpitali, składającego się z dwóch zintegrowanych części usprawniająch zarządzanie oraz lokalizację personelu, pacjentów i wyposażenia szpitalnego.

4Tech

"projektowanie, opracowywanie i wdrażanie systemów informatycznych w zakresie: gospodarka remontowa, utrzymanie ruchu, wspomaganie systemów jakości"

Tel.: +48 22 882 54 56

Email: 4tech@4tech.com.pl

Oferta