Loading...

Profil firmy

4Tech


Firma 4TECH już od ponad 20 lat tworzy systemy zarządzania majątkiem technicznym CMMS/EAMS wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w dziedzinie zarządzania i organizacji przedsiębiorstw oraz wdrażania dużych projektów informatycznych. Naszym autorskim rozwiązaniem jest system informatyczny plan9000 oraz najnowsze wydanie naszego systemu CMMS – plan9000.net.


W projektach systemów brali udział zarówno pracownicy 4TECH jak i eksperci w zakresie gospodarki remontowej i utrzymania ruchu oraz audytorzy systemu jakości ISO. Oba systemy to polskie produkty, dostosowane do wymagań i warunków rynkowych. Zostały zbudowane w oparciu o doświadczenia i potrzeby pracowników działów utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach produkcyjnych o różnorodnym profilu produkcji i różnej wielkości.


4TECH jako dostawca systemów CMMS, świadczy usługi szkoleniowe i wdrożeniowe oraz wsparcie techniczne. Przeprowadzamy analizę obiegu informacji w przedsiębiorstwach w zakresie gospodarki remontowej i utrzymania ruchu, będące podstawą do oceny korzyści i możliwości wykorzystania systemu informatycznego do wspomagania tych procesów.


Doświadczony zespół specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje i praktykę w projektowaniu, programowaniu, analizach i wdrażaniu systemów informatycznych, gwarantuje dostarczenie wysokiej klasy oprogramowania, wdrożonego w sposób w pełni satysfakcjonujący jego użytkowników. Możliwość dostosowania zakresu funkcjonalnego systemu do konkretnych potrzeb klienta czyni nasze rozwiązania narzędziem przydatnym w każdej wielkości przedsiębiorstwie.


4TECH współpracuje z czołowymi firmami polskiego rynku informatycznego, z którymi od wielu lat realizujemy duże projekty informatyczne. Nasi partnerzy: Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych, Bonair, Nexus Polska, Simple. Współdziałanie z partnerami pozwala na przedstawienie kompleksowej oferty przy realizacji dużych projektów informatycznych.

4Tech

"projektowanie, opracowywanie i wdrażanie systemów informatycznych w zakresie: gospodarka remontowa, utrzymanie ruchu, wspomaganie systemów jakości"

Tel.: +48 22 882 54 56

Email: 4tech@4tech.com.pl

Oferta