4tech

Czcionka
Rejestracja Login
Jesteś tutaj: Start » Firma » Misja i polityka jakości
niedziela, 25 Sie 2019

Misja i Polityka Jakości

Email Drukuj PDF

Naszą misją jest:

Dostarczanie niezawodnych i efektywnych rozwiązań informatycznych,spełniających oczekiwania
naszych klientów

Polityka jakości

4TECH kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość swojego produktu oraz świadczonych usług.

Wobec coraz bardziej surowych wymagań klientów oraz rosnącej w siłę konkurencji, staramy się utrzymywać i doskonalić jakość naszego oprogramowania. Zmierzamy do uzyskania trwałego zaufania naszych klientów i zapewnienia im towaru wysokiej jakości tak, aby stać się dla obecnych i przyszłych klientów wiarygodnym partnerem.

Wdrożony w 4TECH system zapewnienia jakości pozwala na lepsze sterowanie wszystkimi etapami cyklu produkcyjnego w celu umocnienia zaufania naszych klientów do produkowanego przez nas oprogramowania oraz zmniejszenia kosztów braku jakości.

Sprostanie obecnym i przyszłym wymaganiom oraz potrzebom klienta to nasz pierwszoplanowy cel realizowany przez wysoko wykwalifikowany personel mający do dyspozycji najnowsze osiągnięcia nauki i techniki. Bardzo duży nacisk kładziemy na rozpoznawanie i zaspokajanie obecnych i przyszłych potrzeb klienta biorąc pod uwagę zmieniające się uwarunkowania zarówno gospodarcze, jak i prawne.

Deklarujemy, że zapewnimy niezbędne środki konieczne do wdrożenia i optymalizacji systemu jakości w interesie klientów i pracowników spółki. Przy naszym poparciu wszyscy pracownicy 4TECH mają za zadanie uczynić system zapewnienia jakości optymalnym w najkrótszym terminie.

Wdrażając i utrzymując system jakości według normy PN-EN ISO 9001: 2009, Firma potwierdzać będzie wiarygodność podejmowanych działań i uzyskiwanie w efekcie zamierzonych rezultatów.

Aktualności

 • Nowe oblicze CMMS - plan9000.net

  Nowe oblicze CMMS - plan9000.net Nowe oblicze systemu CMMS (Computerised Maintenance Management System) plan9000.net to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie wspomagające działania służb utrzymania ruchu, wspierające zarządzanie serwisem, gospodarką remontową i inwestycjami. Zapraszamy…
  Więcej…
 • Audit Systemu Zarządzania Jakością

  W lipcu, w siedzibie naszej firmy, został przeprowadzony audit Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Audit dostarczył dowodów, że system zarządzania jest ustanowiony, utrzymywany…
  Więcej…
 • Konferencja w Krakowie

  4TECH przedstawiła swój produkt plan9000.net na Konferencji w Krakowie zatytułowanej "IV Rewolucja Przemysłowa". System plan9000.net został wymieniony i zaprezentowany wśród systemów wspierających koncepcję Przemysłu 4.0.,…
  Więcej…